BAŞKAN

 

                                                    BEKİR   AKTÜRK 

                    TÜRKİYE MUHTARLAR  KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI

                    TRABZON   MUHTARLAR  FEDERASYONU  GENEL  BAŞKANI

Trabzon Soğuksu mahallesi muhtarı  aynı zamanda Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Ve Trabzon muhtarlar Federasyonu Başkanı Bekir Aktürk  azimle ve istekle görevinin başında.

Geçtiğimiz günlerde 2. Olağan genel kurulunu bir çok siyaset, bürokrasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştiren Türkiye muhtarlar konfederasyonu Başkanını  belirledi.

 

Bekir Aktürk ise yaptığı açıklamada “Kurulduğu günden beri Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu muhtarların sesi olmuştur, olmaya da devam edecektir. Konfederasyonu kurarken sadece muhtarların hakları ve yetkileri ile ilgili çalışma yapmayı düşünmedik. Ülkemizde huzuru birlik ve beraberliği sağlamak için iller arasında da koordineyi de sağlıyoruz. Bütün fikirlerin bir çatı altında olmasını amaçlıyoruz” dedi.

 

Aktürk “Halka hizmet getirmek sorunları daha rahat çözüme kavuşturmak ve mahalle sakinlerine hizmeti hızlandırmak bizim asli görevlerimiz olarak gördük.Muhtarlık kurumu dün olduğu gibi bugünde ülkemizde çok önemli hizmetlere imza atmaktadır. Mahallelerde huzur varsa ülke de huzur var demektir.

Bu düşünce ile çalışmalarımıza devam edip Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu çatısı altında tüm halkımza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Adres
: Gülbaharhatun mah.mumcular sok.No:33/B Ezine apt.
Telefon
: 0462-541 41 41
Faks
: 0462-541 41 41
GSM
: Başkan-0532 411 19 97